Transport zwłok

W Domu Pogrzebowym Alpa w Toruniu wiemy, że utrata bliskiej osoby wiążę się z ogromnym smutkiem i bólem. W przypadku zgonu z dala od miejsca zamieszkania emocje te potęguje również konieczność sprowadzenia ciała Zmarłego z innego miasta w Polsce lub z zagranicy. Dlatego pragnąc pomóc w tym trudnym momencie organizujemy krajowy i międzynarodowy przewóz zmarłych.

Krajowy transport zwłok

Pracownicy zakładu pogrzebowego Alpa gotowi są do przeprowadzenia eksportacji osoby zmarłej na terenie Torunia przez całą dobę. Nasze usługi realizujemy z poszanowaniem Zmarłego oraz zgodnie z przepisami prawa. Mamy niezbędne doświadczenie w transporcie zwłok również poza granicami województwa kujawsko-pomorskiego. Możemy zrealizować przewóz z i do dowolnego miasta w Polsce zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami z rodziną.

Międzynarodowy transport zwłok

W trosce o rodziny w żałobie organizujemy również międzynarodowy transport zwłok na terenie Europy. Współpracujemy z tłumaczami oraz kierowcami, którzy zadbają o kwestie formalne oraz sprawne wykonanie powierzonej nam usługi. Na Państwa życzenie możemy zorganizować transport trumny z ciałem lub podjąć się kremacji w kraju, w którym doszło do śmierci, a następnie przewieźć urnę z prochami.

przewozy zmarłych