Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
18 wpisów.
Patrycja Bekisz napisał/a 11 marca 2024
Chcielibyśmy serdecznie podziękować całemu zespołowi zakładu pogrzebowego za niezwykle piękną oprawę florystyczną oraz za profesjonalną organizację pogrzebu z trumną. Wasza empatia i troska w trudnym czasie dla naszej rodziny były nieocenione.
Natalia Kruss napisał/a 17 lutego 2024
Profesjonalnie, z godnością, z zachowaniem wszelkich reguł odbył się pogrzeb naszego Ojca Jana. Począwszy od kaplicy z wystawioną trumną , przez przemiszczenie ciała zmarełego z należnym szacunkiem , po piękne kwiaty – wszystko odbyło się tak jak powinno, za co pięknie jako rodzina dziękujemy.
Witold z rodiozna napisał/a 8 stycznia 2024
Firma Alpa jest godna polecenia obsługa i ceremonia na 5 gwiazdek.
Andrzej Rogoziński napisał/a 13 listopada 2023
W dniu 25.10.2023 pożegnałem moją żonę przy pomocy zakładu Pogrzebowego Alpa Toruń. Jestem bardzo zadowolony z ich usług i polecam.
Lidia napisał/a 30 września 2023
W ciągu ostatnich 3 lat czterokrotnie korzystałam z usług Zakładu Pogrzebowego "Alpa". Za każdym razem spotkałam się z niezwykle uprzejmym oraz profesjonalnym podejściem do klienta. Każda prośba została zrealizowana. Pracownicy "Alpy" dbają o najdrobniejszy szczegół. W tak ciężkiej sytuacji jaką jest utrata najbliższej osoby, profesjonalizm oraz rzetelność Zakładu "Alpa" okazały się bezcenne.
Aleksandra Borkowska napisał/a 4 sierpnia 2023
Bardzo dziękuję za pomoc i opiekę podczas całej ceremonii pogrzebowej . Organizacja pochówku na najwyższym poziomie. Elegancko, z klasą ,profesjonalnie i z dużą kulturą .Dopilnowane wszystko w najmniejszym szczególe . Ogromna pomoc zarówno od strony formalnej ,jak i organizacyjnej. Dbałość o każdy nawet najmniejszy szczegół jaki życzy sobie rodzina a nawet więcej .Jeszcze raz dziękuję za wsparcie w tak trudnej chwili .
Jacek Paradowski napisał/a 26 kwietnia 2023
Serdecznie dziękuje za wysoką kulturę i profesjonalizm przy organizacji pogrzebu mojej MAMY
Agnieszka z rodziną napisał/a 30 marca 2023
Polecam dom pogrzebowy Alpa z Torunia. Pogrzeb piękny, kwiaty zgodne z zamówieniem, jesteśmy zadowoleni.
Grzegorz.P napisał/a 18 stycznia 2023
W styczniu odeszła moja żona, której ceremonia została odprawiona w zakładzie pogrzebowym Alpa. Uzyskałem kompleksową pomoc i opiekę od pierwszego kontaktu z zakładem. Pracownicy wyjaśnili mi wszelkie sprawy związane z organizacją pogrzebu. Profesjonaliście, którzy wykazali ogromne zaangażowanie i wysoką kulturą osobistą.
Adam B napisał/a 18 listopada 2022
Bardzo polecam ten zakład, a szczególnie za indywidualne podejście do klienta.
Jola z rodziną napisał/a 26 października 2022
Zakład pogrzebowy Alpa pomógł nam komplelsowo zorganizować pogrzeb. Wszystko było pięknie przygotowane, obsługa uroczyście ubrana i z pełnym szacunkiem poprowadziła ceremonię. Pogrzeb był uroczysty, oddając w pełni hołd zmarłemu.
Justyna Gołębiowska napisał/a 9 października 2022
Polecam bardzo Dom Pogrzebowy ALPA za profesjonalizm, okazywaną empatię od samego początku, doradztwo, organizację. No i ceny bardzo przystępne. Dla każdego jest wybór. Mama spoczęła godnie. Jestem bardzo zadowolona, będę każdemu polecać.
Natalia z rodziną napisał/a 20 września 2022
Alpa zorganizowała w naszej rodzinie już 3 pogrzeb, za każdym razem profesjonalnie, z czystym sumieniem polecam
Halina Z. z rodziną napisał/a 17 sierpnia 2022
Bardzo dobra firma, mają ładną kaplicę i karawany, jesteśmy zadowoleni z tego jak wszystko przygotowano i polecamy zakład pogrzebowy Alpa
Dorota Jankiewicz napisał/a 17 lipca 2022
Absolutny profesjonalizm. Polecam Wszystkim skorzystanie z Ich usług. Przemiła Pani (zakład na Podgórnej), z ludzkim podejściem. Bardzo Pani dziękujemy!
Kamil napisał/a 14 marca 2022
O zakładzie Alpa w Toruniu dowiedziałem się z polecenia znajomego w pracy. Nie żałuję tego wyboru. Pracownicy zakładu wykazali się ogromną wiedzą i dużą kultura osobistą. Uroczystość bardzo wzruszająca i zorganizowana z oddaniem największego szacunku wobec mojego zmarłego dziadka.
Damian J. napisał/a 15 lutego 2022
Zakład pogrzebowy Alpa zajął się demontażem starego pomnika i montażem nowego. Wykonanie zleconej usługi odbyło się sprawnie, w wyznaczonym terminie oraz z dużą estetyką. Polecam.
Antonina Janiszewska napisał/a 4 stycznia 2022
Bardzo polecam firmę Alpa z Torunia. Jestem mile zaskoczona, jak wiele klasy i współczucia wykazali wobec mnie i mojej rodziny pracownicy tego zakładu. Od początku otrzymałam wsparcie i informacje o przebiegu całej uroczystości. Wszystko zostało zorganizowane z moimi oczekiwaniami. Jestem bardzo zadowolona z ich usług. Polecam.